Jdi na obsah Jdi na menu
 


Středověk

17. 11. 2008

STŘEDOVĚK

 Ponořte se hluboko do dějin středověku...  Byl drsný, nespravedlivý a plný intrik... ale udělejt si zde středověk jaký chcete a jak vás bude bavit....

 


 JMÉNO POSTAVY PIŠTE DO KOLONKY " NADPIS "

A DO KOLONKY " JMÉNO " PIŠTE NAPŘÍKLAD KDE SE POSTAVA NACHÁZÍ NEBO SI TAM PIŠTE CO CHCETE.

 


(TAKHLE PŘEVRÁCENĚ JE TO KVŮLI PŘEHLEDNOSTI V TEXTU)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Awent

(Česká republika, 14. 8. 2009 17:36)

Lukáš

(..., 13. 3. 2009 21:22)

Nějak mě nic nenapadá.

Lukáš

(..., 13. 3. 2009 21:22)

Nějak mě nic nenapadá.

Tereza

(hmm, 13. 3. 2009 18:32)

No dobře jak myslíš, Tak co podniknem?

Lukáš

(..., 13. 3. 2009 17:33)

Lepší jich udělat několik než jen jedno

Tereza

(podivím se, 13. 3. 2009 13:13)

aha takže tě to už nebaví? hele a proč tolik dřeš? máš přese za úkol udělat nanejvíš dvě jída denně néé 150 druhů na celý další týden...

Lukáš

(..., 12. 3. 2009 21:21)

Holt, když už toho mám plné zuby, tak se nějaký problémek stane.Někdy i větší

Tereza

(broboha, 12. 3. 2009 20:27)

(* nakonec se jdu projít i k říčce v zámeckém parku... no a koho tu asi nepotkám že? *) Proboha co se ti stalo? kdo ti to uděal (* zhrozím se při pohledu na krev kterou má na sobě*)

Lukáš

(To je blázinec!, 10. 3. 2009 21:09)

To je blázinec!(*všechny jídla mám nachystaný a schovaný, aby na to neletel hmyz nebo někdo hladový.Na chvilku výjdu ven a hned zamířím k nejbližší říčce kde bych si umyl obličej[stříkající krev člověka dokáže pěkně zašpinit], ale hlavně očistil ránu.*)Kruci! Říkal jsem si že to se mnou někdy dopadne špatně.S někým ještě hůř!Samé příkazy a já už neumím více kmitat.Doufejme, že mi to už někdy skončí.(*čistím si všechny škrábance na rukou*)Uh, vypadám jako po mučení

Tereza

(nuda, 9. 3. 2009 20:19)

(* zní to divně ale vážně se nudím... papíry přetříděný, komnaty vyklizený, Nikolas včudu, odjel někam za důležitým úřadováním procházím se po zámku a po stájích*)

Lukáš

(Hups, 8. 3. 2009 19:37)

(*zrovna mám na chvilku volno, když najednou uslyším řev.Hned tam letím a od někud stříká krve jako z vola.Krev je z kapra.Tedy, z jeho hlavy.Krev stříká všude kolem, na zeď, na ostatní kuchtíky.Ti co mají Hemofóbii to nezvládli*)Co se tady stalo?!

1. kuchtík: Nějak se nám nepodařio useknout hlavu
Já: A byl ten kapr alespoň omrážený paličkou?
1. kuchtík: Na to jsme zapomněli!
Já: Tak fofrem vyčištěte tu zeď a já se postarám o hlavu!(*hned dojdu k hlavě kapra a stisknu tam tepnu.Krev mi protéká skrz prsty, ale po nějaké době ustane.Hlavu pak dam na místo kde se dávají zbytky zvířat.Pak uklidím to, co zbylo po krvi*)No, to by bylo

nová služenbá

(Nikolas, 7. 3. 2009 21:00)

(* Vejdu do svých komnat a začnu se přehrabovat v listinách... pak si vzpomenu že mám vlastně novou služebnou*) Terezo!!!! (* Teraza přiběhne jak vyplašené kuře a se slovíčkem "přejete si" na mě upřě modrá kukadla*) Nevoděla jsi tu dopis s modrou pečetí a erbem Žerotínů?

Tery: Promiňte ale neviděla, vlastně jsem tu u vás ještě nebyla... Chápu to tak že teď sloužím vám, ale vůbec nevím co je má práce... předpokládám, že vás nebude převlékat tak jako lady Blanku.

Nik: Ach ano promiň zapoměl jsem... stačí jen když tu budeš udržovat pořádek... časem tě naučím jak se vyznáš v mých papírech... Hlavně ať k nim nikdo bez povolení nesmí když tu zrovna nebudu... Jinak ti vždy řeknu co potřebuju...

Tery: (* kývnu a začnu uklízet.... No asi to tady bude jednodušší než s Blankou*)

Lukáš

(práce nepočká, 6. 3. 2009 22:18)

(*dlouhá šichta, a tak kuchtím jako splašenej.Vytvořil jsem si recepty, své jídla pojmenoval a teď makám jako nikdy jindy...*)Kruci.Jestli tu budu ještě takhle blbnout, skončím asi s useknutou rukou(*... zrovná rozřezávám rybě břicho, ujede mi ruka a bang! Nůž v předloktí.Začnu nadávat že to neslyšela celá kuchyň.Vyndám si nůž, strhnu si rukáv a obvážu kolem předloktí.Pak pracuju dál.*)Já se na to vykašlu! Už jsem dořezaný jako při mučení.Kašlu to

Tereza

(všuchni se zbláznili, 6. 3. 2009 19:43)

(* stěhuju si svých pár švestek a nic nechápu... to znamená že teď sloužím Nikolasovi? ach bože co mě ještě čeká*)

Tereza

(nechápu, 6. 3. 2009 19:39)

(* následující den jsem opět v jednom kole... Blanka má blbou náladu a tak si ji vybíjí na mě... u snídaně je to nejhorší... jindy jen tak stojím s ostatními služebnými v koutě nebo ve vedlejší místnosti ale dnes se musím furt nějak hájit a omlouvat*)

BLanka: proboha co si mi to dnes dala za sponu... hrozně to tlačí...
kčertu nemůžu dýchat moc jsi mi utáhla korzet....
V mé polévce je vlas!...
Včera po mém příjezdu nebyla vykartáčovaná moje kobyla...
Otevři ty okna je tu hrozně...
Ach bože moje hlava SUNDEJ MI TU ZPROPADENOU SPONU
Chtěla jsem modré šaty... a je mi jedno že jsou moc teplé...

Nikolas: (* Doteď jsem na druhé straně stolu sestřenčiny výroky toleroval ale už toho mám dost otočím se na Tetinku a Strýce a pak na Blanku*) Odpusťte mi mé následné chování, ale hergot Blanko to už snad stačí... Můžeš na chvíli myslet na něco jiného než na své pohodlí a krásu? Tady se nedá vklidu jíst já tu přemýšlím nad důležitým dědictvím a ty dotoho furt motáš své rozmazlené ženské problémy... Radši se spakuj a odejdi (* Od malička mě ušili že se mám k dámám kovat s úctou... ale občas to můžu snad porušit... Teta se tváří zaskočeně že takhle mluví někdo s její dcwerou ale kupodivu nic neříká*)

Blanka: Běž si své dědictví šešit do salónku Niku tady se jí

Nikolas: Za posledních pět minut jsi nesnědla ani sousto... zato jsi stačila šestrkrát upravit šaty a sedumkrát praštit vidličkou... A vůbec Terezu jsem ti sehnal já... a teď ji zase beru zpět najdi si někoho jiného na vyléváni vzteku... Terezo jdi si sbalit věci a přestěhuj se do komůrky vedle mých komnat s touhle štěnicí byn nevidržel ani já!

Blanka: Jak se opovažuješ mi brát služku... Papá řekni něco! (* ale otec mlčí nadurdím se a s prásknutím dveří odkráčím*)

Tereza

(už musím jít, 3. 3. 2009 19:35)

Už budu muset jít... mám ještě práci... rozloučím se s kuchtíky a s Lukym a odcupitám dokončit své povinnosti

Lukáš

(Heh, 28. 2. 2009 20:00)

(*jen se za ní ohlédnu a pak začnu zase cosi dělat*)

Tereza

(Dobrá, 27. 2. 2009 17:42)

Dobře (* usměju se.... zpozoruju že ostatní kuchtíci pořád pokukují*) ehmmm vy tu asi moc často návštěvu nemíváte že?... Totiž... já jsem Terka jsem služebná lady Blanky. (* začnu se bavit s kuchtíkama a brzy se spřátelíme... také mi dávají ochutnat různé dobroty*)

Lukáš

(jasné, 25. 2. 2009 20:15)

Můžeš za mnou někdy přijít mi s něčím pomoct.Třeba. Kdyžtak tě nějak schovám

Tereza

(hmm, 25. 2. 2009 19:13)

záleží na tom na kdy máš vařit... pokud na obědy tak máš volno ráno a večer... to já mám volno když mi to řeknou... (* povzdechnu si*) můžu za tebou občas přijít? chceš nějak pomoct?


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »